20 medali zawodników UKS AMICUS na Letnim Turnieju Sprawnościowym Taekwondo Olimpijskiego

21 czerwca w Żółkiewce odbył się Letni Turniej Sprawnościowy w Taekwondo Olimpijskim. Naszą gminę reprezentowali zawodnicy UKS AMICUS, którzy zaprezentowali się znakomicie, zdobywając łącznie 20 medali.

Złote medale wywalczyli:

  • Magdalena Sawa
  • Aleksander Rekuta
  • Kacper Sawa
  • Dawid Syczuk
  • Bartosz Surowiec
  • Mikołaj Mielnicki
  • Anastazja Stoczkowska
  • Martyna Michaluk

Srebrne medale zdobyli:

  • Ada Górniak
  • Kacper Sawa
  • Mikołaj Mielnicki
  • Bartosz Surowiec
  • Magdalena Sawa

Brązowy medal zdobył:

  • Mikołaj Mielnicki

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Dawid Syczuk, który został uznany za najlepszego zawodnika turnieju spośród reprezentantów naszego klubu.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom UKS AMICUS wysokiej formy, znakomitych wyników oraz sportowej postawy. Życzymy kolejnych sukcesów i powodzenia w następnych zawodach.